Meie tegemised

teisipäev, 15. oktoober 2019
15. oktoobril tähistasime O'Learys Tartu Ehituse 27. sünnipäeva . Veetsime toreda õhtu mängides bowlingut ja shuffleboardi.

reede, 9. august 2019
Tartu Ehituse suvepäevad toimusid 09.08-10.08 Vehendi külalistemajas. Päeva esimeses pooles külastasime Tartumaa Tervisepordikeskuse lasketiiru, mis asub Elvas. Sai nii püssi kui ka vibu lastud. Peale lõunat alustasime meeskondliku olümpiaga, mis nõudis tugevat meeskonnatööd. Toredaid tegevusi jätkus kuni varajaste hommikutundideni.

reede, 1. märts 2019
Wagenküll on uuenenud Taagepera lossikompleks. Aastanõupidamise läbiviimiseks saime enda kasutusse kauni Kübar ja Kaabu nõupidamiste saali. Aastanõupidamisel tegime tagasivaate 2018. aastasse, mis oli Tartu Ehituse üks edukaim aasta.

laupäev, 15. detsember 2018
Tartu Ehituse jõulupidu toimus 15. detsembril. Sõitsime Viljandisse vaatama etendust "Meistrite liiga", peaosades Ugala väärikaimad näitlejad Luule Komissarov ja Peeter Jürgens. Seejärel tegime giidi juhendamisel ringkäigu renoveeritud teatrimajas. Õhtusöögi kohaks valmisime Grand Hotel Viljandi restorani.

neljapäev, 13. detsember 2018
Meeldiva koostöö jätkuks Nõo Vallavalitsusega Nõo Põhikooli rekonstrueerimisel, otsustas AS Tartu Ehitus toetada Nõo Korvpalliklubi tegevust noorte korvpallurite treenimisel.

reede, 19. oktoober 2018
Sünnipäeva tähistamiseks sõitsime Kõrvemaale, et seigelda villistega Kõrvemaa loodusmaastikul mööda vanu sõjaväeteid. Auto juhtimise, kaardi jälgimise ja GPS-seadmega kontrollpunktide reaalse leidmisega oli tegevust kogu meeskonnale. Igasse kontrollpunkti pääses mööda metsateid, milledest suur osa oli väga viletsas seisukorras ja seega on maasturi kasutamine liikumisvahendina igati põhjendatud.

kolmapäev, 15. august 2018
Ehitajate päev ehk Tartu Ehituse suvepäevad toimusid 10.augustil Lämmijärve ääres.

esmaspäev, 5. märts 2018
Aastakoosolekuks sõitsime Võrumaale männimetsade ja järvede vahel asuvasse Kubija hotell-loodusspaasse.

esmaspäev, 18. detsember 2017
15. detsembril külastasime oma töötajate ja nende kaaslastega Tartu Jaani kirikut, kus esinesid „Laulvad kitarrid“ Vaiko Epliku, Riho Sibula, Jaak Johansoni, Ain Agana, Andre Maakeri, Mari Jürjensi, Mari Kalkuni ning Lepatriinuga. Kontserdile järgnes pidulik õhtusöök Polpo restoranis.

esmaspäev, 16. oktoober 2017
Need 25 aastat on möödunud justkui lennates, seetõttu korraldasime ühe meeleoluka väljalennu Eesti Lennuakadeemiasse reisisaatja Tanja Mihhailova juhendamisel.

Kalevi 108a, 50104, Tartu

734 8001

te@te.ee