Töötajad

DPP_1070.JPG

Aado Kivi

nõukogu esimees

aado@te.ee

734 8001

DPP_1047.JPG

Alar Loo

tegevjuht, juhatuse liige

alar@te.ee

516 3759

unknown.png

Indrek Kann

ehitusjuht, juhatuse liige

indrek@te.ee

508 8350

Martin.jpg

Martin Mõistus

müügijuht

martin@te.ee

53092096

Avely.jpg

Avely Pihu

juhiabi

avely@te.ee

734 8001

Indrek Avi.jpg

Indrek Avi

kvaliteedi- ja töökeskkonnaspetsialist

indrek.avi@te.ee

5855 2054

DPP_1038.JPG

Virge Hansen

raamatupidamise korraldaja, OÜ Henry Consult esindaja

virge@te.ee

734 8001

Kalevi 108a, 50104, Tartu

734 8001

te@te.ee